Okunma Sayısı: 3347  |  Güncelleme Tarihi: 27.06.2014   Sayfayı Yazdır
Firma Tarihçesi
Firmamız 1995 yılında Okul Öncesi Eğitim Araçları İmalatı konusu ile faaliyete başlamış, sektördeki gelişmeleri ve ihtiyaçları takip ederek faaliyet alanını Çocuk Oyun Grupları, Kent & Bahçe Mobilyaları, Ahşap Evler olarak yönlendirmiştir. Bu konularla ilgili üretim departmanını geliştirmiştir.

Değerli müşterilerimize sunulan ürünlerin tamamına yakını firmamızın tesis ve fabrikalarında üretilmektedir. Metal ve ahşap alanlarında ürünler ve bu ürünlere ait üretim tesislerimiz mevcuttur. .

Firmamızın faaliyet alanları ; .

Ahşap çocuk oyun parkları, metal çocuk oyun parkları, metal ve ahşap kale- gemi oyun grupları, kamelya, gazebo, pergola, piknik masaları, çocuk oyun elemanları, oyun evleri, saksılar, yaylı zıpzıp, çöp kutusu, ahşap bank, bahçe bankları, gondol, açık alan kondisyon aletleri, fitness aletleri, spor ekipmanları, piyon bariyerler, cam bariyerlerdir. Bunların dışında müşteri taleplerine göre özel ürün imalatlarımız da bulunmaktadır. (ahşap iskeletli saz kaplama ev; teras kapama, sundurma özel tip ve ölçülerde pergola, kamelya, oyun grupları, bahçe mobilyaları, ahşap köprü, ahşap saksı, ahşap kulübe, oyun evleri vs..) Aynı zamanda firmamız, ahşap konusundaki tecrübesi sonucu son yıllarda oldukça ilgi gören “Ahşap Ev” imalatına da faaliyet göstermektedir..

Hizmet verdiğimiz kurumlar;.

Belediyeler, TOKİ firmaları, özel inşaat firmaları, kooperatifler, siteler, kamu kurum ve kuruluşları, alışveriş merkezleri, anaokulları, eğitim kurumları ve bahçesini renklendirmek, güzelleştirmek ve çocuklarına keyifli zamanlar yaşatmak isteyen tüm müşterilerimizdir. .

Metod Tasarım; uzman kadrosuyla daha kaliteli ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Kurumsal
Genel Müdür Mesajı
Çocukla Çocuk Olmak
Firma Tarihçesi
Şirket Politikası
Bilgi Toplumu Hizmetleri
Kalite Politikası
Çevre, İş Sağlığı
Kariyer
Organizasyon Yapısı
Duyurular
Haberler
Metal Çocuk Oyun Grupları
Ahşap Oyun Grupları
İp Oyun Grupları
Engelliler İçin Ürettiklerimiz
Oyun Elemanları
Spor Ekipmanları
Kameriye ve Pergolalar
Şehir Mobilyaları
Yedek Parçalar
Referanslar
Bayilerimiz
İletişim
Adres / Kroki
Banka Bilgileri
Eposta Formu
• Açık Pozisyonlar
Şuanda başvuruda bulunabileceğiniz herhangi bir açık pozisyon bulunmamaktadır.

Metod Park
A: Saray Mahallesi Keresteciler Bulv. No: 52 Kazan / ANKARA
T: +90 312 815 11 53 | F: +90 312 815 11 54
W: www.metodpark.com | E: info@metodpark.com